Silva Town Doğanın kalbinde; büyüleyici, dingin ve huzur dolu bir atmosferde kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedin !
silva-town-logo-white

Tarihçe

Silvatown | Steakhouse & Morning & Bar, 2019 Yılında İzmir Gaziemir’de Abdurrahim Nursoy tarafından büyük bir ilgi ve sevgi ile kuruldu. Bu mekanın doğumunda‘orman içerisinde marka yaratma’ fikri etkili oldu. Öyle ki mekanın ismi olan Silvatown’da bu büyüleyici fikrin ışığında Silva latinece (orman) ve town (kasaba) kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Mekanımızı hizmete açarak konuklarımıza şehir hayatının yoruculuğu ve stresinden bunaldıkları anlar için Silvatown’da bir cazibe merkezi oluşturmayı hedefledik.

 

Silvatown | Steakhouse & Morning & Bar olarak her şeyden öncemüşterilerimizin ne istediklerini biliyor ve bu isteklere tek merkezden cevap vermek istiyoruz. İzmir’in gözde et restoranı seçenekleri arasında ön plana çıkabilmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Misafirlerimizin her birinin ayrı ve özel isteklerine cevap verebilmek adına Silvatown | Steakhouse & Morning & Bar kendi bünyesi içerisinde üç farklı mekanı barındırarak sizlere farklı hizmetler sunmakta. Kahvaltı, steakhouse ve bardan meydana gelen bu üçlü lezzet şöleni Silvatown’da birleşiyor.

 

Mekanımız gündelik hayatın koşuşturmacasından uzaklaşıp harika zaman geçirmeleri için konuklarına farklı imkanlar tanıyor. Bu özelliği ile mekan İzmir’de oldukça davetkar bir merkez haline gelmiş durumda. Bizlerin temel gayesi sizlere dostlarınız ve aileniz eşliğinde şehrin gürültüsü ve kaosundan uzak bir şekilde keyifli vakit geçirme imkanı vermek üzerine yoğunlaşmıştır. Tesisimiz doğayla iç içe olmasının yanı sıra yakınında bulunan otobüs, taksi durakları ve havalimanına olan yakınlığı ile sizlere kolay bir ulaşım imkanı da sunmakta. Silvatown ile doğa arasında mükemmel bir denge sunuyor. Tesis sahip olduğu geniş kapasitesi, kaliteli hizmeti ve samimi havası ile sizlere gerek ailenizle vakit geçirmeniz gerek iş toplantılarınızı yapmanız gerekse de daha büyük organizasyonlarınızı hayata geçirmeniz için uygun koşulları ve hizmetleri sağlamaktadır.

 

Mekanımızı tercih ederek doğayla kucaklaşmanın pozitif enerjiyle dolmanın sevincine varın. Ayrına usta şeflerimizin ellerinden çıkan taze ve organik ürün çeşitliliğine sahip serpme kahvaltı sofraları, dünyaca ünlü, rengarenk, çeşitli kokteyller ve gurme et lezzetleri misafirler için iştah açıcı seçenekler sunmaktadır. Tesisimizde sizlere sunulan bu lezzetlerin tadına vararak tüm duyularınıza hitap eden bir deneyim yaşayın. Silvatown, sunduğu lezzetleri, mimarisi ve aktiviteleri ile sizi unutulmayacak bir serüvene sürükleyecek.