Silva Town Doğanın kalbinde; büyüleyici, dingin ve huzur dolu bir atmosferde kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedin !
silva-town-logo-white

Ortam & Dekor

İzmir’in Gaziemir semtinde yer alan avantajlı konumuyla manzaralı bir atmosfere sahip ve konumu itibariyle hava limanına beş dakikalık mesafede yer alan Silvatown | Steakhouse & Morning & Bar şık mimari dokusu ve etkileyici doğasıyla en konforlu ve lüks deneyimi yaşamanız adına sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek özel olarak dizayn edilmiştir. Mekana girişte temizlik, şıklık, minimallik, doğa ile şehir hayatının ahengi göze çarpıyor. Mekanın dizaynında doğayla iç içe samimi bir hava oluşturma amacına uygun olarak orman ve doğaya dönüş temasına yönelen İskandinav tarzı kullanılmıştır. İç mekanda doğal malzemeler kullanılarak sıcak ve samimi ortam sağlanmıştır. Mekanımızın samimi ortamı özellikle küçük çocuklu aileler için avantaj sağlamakta.

 Silvatown | Steakhouse & Morning & Bar, Sarnıç ve Piknik Alanı içerisinde ve etrafında yeşil ağaçlarla kaplı, oksijeni bol bir bitki örtüsüne sahip açık hava mekanıyla sizleri doğa ile kucaklaştırmayı amaçlıyor. Restoranımız samimi atmosferiyle sizlere özel toplantılarınızı yapabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ve aileniz ile beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz farklı opsiyonlar sunmaktadır. 

 

Silvatown, özgün ve farklı zevkleri bir arada buluşturan yapısı ile her yaştan misafirlerimiz için vazgeçilmez ve ortak bir adres haline gelmiş durumda. Gerek konumu gerek kapasitesi itibariyle havalimanından aldığınız misafirleri ağırlayarak güzel İzmir’i tanıtma opsiyonunu içinde barındırmasının yanı sıra restoran müşterilerinin kullanımına tahsis edilmiş otoparkı sayesinde de misafirlerinizi ağırlarken büyük kolaylık yaşayacaksınız. Hizmet anlayışımızın temeli kalite, hijyen ve samimiyet şekillendirir. Tesisimizin her bir biriminde misafirperverliğimizi, içtenliğimizi ve sizler için yaratmaya çalıştığımız samimi ortamı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. 

 

Silvatown | Steakhouse  &Morning & Bar bu özellikleri ile sizler ve yakınlarınız için vazgeçilmez bir uğrak yeri olacak. Mekanın bu göz alıcı ambiansının eşliğinde dilerseniz sevdiklerinizle bol çeşitli kahvaltılarımızın, benzersiz steak dryaged lezzetlerinin ve ya da dünyaca ünlü kokteyllerimizin tadına varın. Et restoranı olarak bu mekanda ortamın sıcaklığını, hizmetin kalitesini, çalışanların güler yüzlülüğünü ve lezzeti deneyimlediğinizde mekanın vazgeçilmez konuklarından olacaksınız. Mekanımızda sevdiklerinizle geçireceğiniz keyif dolu anlarda orman havası, kuş sesleri, huzur ve büyük bir lezzet şöleni sizlerle sizlere eşlik edecek.