Silva Town Doğanın kalbinde; büyüleyici, dingin ve huzur dolu bir atmosferde kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedin !
silva-town-logo-white

Seçme Ürünler

İzmir’in en seçkin et restoranlarından biri olarak Silvatown’da tüm yemekler profesyonel ve deneyimli şefler tarafından özenle hazırlanıyor. İzmir et restoranı denildiğinde ilk akla gelen adreslerden biri olmayı da başararak, hazırlamış olduğumuz yemekler için her şeyi titizlik ile seçiyoruz. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için özel menülerimiz ile her öğün en lezzetleri yemekleri taze malzemeler ile hazırlıyor ve sunuyoruz. 

 

Kahvaltı menümüz için kendi üretimimiz olan sucukları sunuyoruz. Unutamayacağınız bir lezzete sahip olan kendi üretimimiz olan sucuklarımız ile muhteşem kahvaltı menülerini sizler için hazırlıyoruz. Ürün konusunda son derece seçici olan Silvatown, yemekleri için gereken malzemeler için üst düzey ve kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Silvatown’un tesis içerisindeki ayrı bar bölümü ve et restoranında yer alan şarap menüsünde seçme ve özel şaraplar bulunmaktadır.

Dallas Steak
Kuzu Tarak

Et restoranı olarak Silvatown menüsündeki kuzu yemekleri için kuzular, Balıkesir kıvırcık ve küçük olması kriteriyle seçilir. Ayrıca kuzular, Ege Bölgesi’nin gezen hayvanlarından tercih edilmektedir. Tercih edilen bölgeler Balıkesir ve Ödemiş, Aydın’dır. Et yemekleri için Menderes bölgesinin gezen hayvanlarının etleri tercih edilmektedir. Satın alınan etler yemekler için kullanılmadan önce en az 1 hafta dinlendirilir. Silvatown’daki etler her zaman tazedir ve her hafta et alımı yapılır. Etleri dinlendirmek için ise yaş dinlendirme ve kuru dinlendirme yöntemleri uygulanır. Et yemekleri deneyimli şeflerimiz ile özenle hazırlanır ve tabağın sıcaklığından etin sıcaklığına kadar tüm detaylara dikkat edilir. Steakhouse porsiyonlarında genel olarak standart 200 gram sunulur fakat Silvatown’da 240 gram olarak sunmaktayız. Silvatown olarak birbirinden lezzetli mezelerimiz de et yemeklerimiz kadar meşhurdur. En lezzetli mezeleri sunabilmek için en kaliteli malzemeleri tercih ederek, sunumlarımızı yapmaktayız. Akdeniz ve Ege mutfağına ait mezelerin yer aldığı menümüzde enginar ve Ege yeşilliklerinden mezeler de yer alıyor. Benzersiz et yemeklerimizin yanına yöresel mezeler kullanarak, unutamayacağınız bir menüyü sizlerin tercihine sunuyoruz.

 

Seçme ürünlerden hazırlamış olduğumuz menümüz ile havalimanına 5 dakika mesafede yer alan doğa içindeki konumu sayesinde muhteşem bir atmosferi sizlere sunuyoruz. Steakhouse’un en seçkin adreslerinden biri olarak Silvatown, İzmir – Gaziemir’de sizleri bekliyor.

Şatobiryan
T-Bone Steak