Silva Town Doğanın kalbinde; büyüleyici, dingin ve huzur dolu bir atmosferde kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedin !
silva-town-logo-white

Kapsamlı Tesis

Silvatown, birbirinden ayrı restoran bölümü, bar bölümü ve cafe bölümü ile herkese hitap edebilen kapsamlı bir tesistir. Silvatown tesisi içerisinde ayrı bölümlerde yer alan cafe ve bar bölümleri müşterilerine zengin içecek menüsü ile hizmet vermektedir. İzmir’in en zengin menüsüne sahip olan bir et restoranı olarak Silvatown’a kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği için gelebilirsiniz. Ayrıca yerli – yabancı içecek seçenekleri ile kalabalık misafir topluluklarını ağırlayabilecek kalite ve kapasitedeki bir gurme restoran olan Silvatown’ı tercih edebilirsiniz. İzmir Havalimanı’na 5 dakikalık mesafedeki konumu ile İzmir’e gelen ve giden yolcular da steakhouse yemeklerin keyfini çıkartabilir.

 

İzmir et restoranı seçenekleri arasındaki en özenle seçilmiş etlerden hazırlanmış streakhouse menüsü ile doğanın kalbinde muhteşem bir et restoranı deneyimi sunuyor. Yemeklerinizi daha keyifli hale getirebilecek farklı etkinliklerin de gerçekleştiği Silvatown’da, çarşamba ve cumartesi canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sadece pazartesi günleri organizasyon alanı da kullanılabilmektedir ve organizasyonlar gerçekleşebilmektedir. Silvatown’ın doğa ile uyumlu iç mimarisi ve sahip olduğu bahçe alanı ile pozitif enerji veren bir ortama sahiptir. Özellikle güzel havalarda bahçenin keyfini çıkartmak farklı bir güzellik sunmaktadır. 

 

Silvatown’da aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte eşsiz et yemeklerinin keyfini çıkartabilir, cafe bölümünde sıcak ya da soğuk içeceklerin tadını çıkarabilir ya da bar bölümüne geçerek yerli ve yabancı içecek seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çocuklar için de uygun hizmet olanaklarına sahip Silvatown’da özellikle aileler için ideal bir ortam sunulmaktadır. Özel araçları ile gelen müşterilerimizin park sorunu yaşamayacağı Silvatown’da araçlarınızı park edebileceğiniz özel park alanı da mevcuttur. Tam donanımlı ve kapsamlı bir tesis olarak Silvatown’da birçok farklı etkinlik gerçekleştirme olanağı da bulunmaktadır. Şirket grup yemekleri ve özel davetler için Silvatown’ı tercih edebilirsiniz. Bahçesi, organizasyon alanı, restoran bölümü, cafe bölümü ve bar bölümü ile son derece kapsamlı bir tesis olan Silvatown, birçok farklı etkinliğe de ev sahipliği yapabilecek kapasitededir. Doğanın ortasında ve yemyeşil bir güzelliğin içerisinde yer alan Silvatown’da huzur, lezzet ve eğlencenin buluştuğu bir ortam bulabileceksiniz. Özellikle çarşamba ve cumartesi günleri olan canlı müzik ile birlikte akşam yemekleriniz çok daha keyifli bir hale gelebilmektedir.